שגיב פלייסיגר – שירות סופר אלקטריק ופיקסי

בפעם האחרונה כשכתבנו כאן דיברנו עם רינו מזוז משהם! רינו אמר לנו את הדברים הבאים: "אני לא חושב שאי פעם נתקלתי בחברה או בפרילנסר שעשה לי עבודה כ"כ טובה, בפעם אחרונה שאני הלכתי לכל מני מתכנתנים ומפתחים שעשו בשבילי אפליקציה זה היה בשנת 2015 והייתי ממש לא מרוצה, כאשר פגשתי את שגיב פלייסיגר הכל השתנה לטובה! פתאום אני ראיתי מלא אנשים שיודעים גם הם לכתוב אפליקציות מסוגים שונים וזה נתן לי הרבה חומר למחשבה".

רינו הוא הלקוח היחיד שדיבר איתנו לגבי הנושא, יותר ויותר אנשים מעוניינים עבור שירות של סופר אלקטריק בשנים האחרונות וזה נהיה ממש מותג, יפעת כהן אמרה לנו ששגיב הוא אחד המדהימים: "יש אנשים שבאים לעבוד חצי כח ויש אנשים שרוצים להיות חלק בלתי נפרד מההצלחה! שגיב פלייסיגר בהחלט נמצא באסכולה השניה, זה פשוט מדהים כיצד הוא הפך את החיים שלנו לקלים יותר אחרי שהוא עשה את האפליקציה החדשה הזאת שנקראת פיקסי".

למעשה? אנחנו לא מופתעים, כל כך הרבה אנשים ממליצים על שגיב שזה פשוט נהיה היסטרייה שלמה בכל הרשת, אנשים שלעולם לא האמינו שהם הולכים להוריד אפליקצייה אחת מימהם פתאום מוצאים את עצמם לא רק מורידים אותה, אלא אפילו מתעסקים איתה במשך היום רק כדי לראות כיצד הם יוכלו להזמין מקצוענים מכל רחבי ישראל.

אנחנו בחרנו לראיין כמה קולגות מהתחום שלו אבל לא קיבלנו שום תגובה! התגובה היחידה שהיתה סבירה היא של רמי סהר שאמר לנו את הדברים הבאים: "אני מכיר את שגיב פלייסיגר כבר יותר מ-12 שנים, אני בדרך כלל לא נוהג ישר להלל קולגות שלי, אבל שגיב באמת מגיע ממקום אחר, הוא פשוט מקצוען אמיתי והוא מבין משהו שהרבה שנים לא היה לנו כאן בישראל – כאשר אני עשיתי את התפנית לעולם האפליקציות כאשר הכל התחיל בשנות האלפיים המוקדמות, ישר זיהיתי את הפוטנציאל של שגיב בתחום הזה, הוא היה הראשון להגיד שאנחנו הולכים לקראת מהפך מטורף בעולם וגם ישראל צריכה ליהנות מהמהפך הזה".

רמה גבוהה ביותר - סופר אלקטריק

כיצד עולם האפליקציות כ"כ השתנה בשנים האחרונות בישראל, ואיך כל זה קשור אל שגיב פלייסיגר ושות'?

אנשים תמיד רוצים לקבל שינוי, אנחנו כחברה, לא יכולים להישאר במקום כל הזמן וחשוב לנו תמיד להיות מעל כולם, אין ספק שכאשר זה מגיע אל שגיב פליסייגר אנחנו רואים שינוי עצום בעולם האפליקציות וזה פשוט מטורף! האמריקאים יגידו "Insane" – ואנחנו? אנחנו פשוט נשאר כאן ונצפה בכל המהפך הזה מתרחש אל מול עיננו.

המהפכה שחולל שגיב פלייסיגר תמשיך לעוד הרבה דורות, האיכות שבה הוא מבצע את מה שהלקוחות רוצים ממנו זה בגדר הגשמת חלום! תחשבו כמה פעמים דמיינתם משהו ופשוט לא הגעתם אל התוצאה שאותה דמיינתם רק בגלל איש מקצוע לא טוב, עכשיו תדמיינו שאתם מקבלים בדיוק את מה שחלמתם עליו ואפילו מעבר! זה מה ששגיב תמיד מבצע ללקוחות שלו והתגובות החיוביות הן מקיר לקיר.

גם אם תפתחו את מנוע החיפוש או תסתכלו באתר הראשי של שגיב פלייסיגר אתם תראו אין סוף המלצות ותשבוחות מהאנשים המובילים בתחום בעולם, אין ספק שזה שינוי מטורף שהתבצע ויש לזה הרבה מאוד סיבות שעליהן נדון בהמשך.

כל זאת ועוד עבור שירות סופר אלקטריק אשר מספקים שגיב פלייסיגר ואנשיו בחברה.

בכדי שלא נגרום לכם לפספס עוד אינפורמציה תוכלו לקרוא מאמר על שגיב פלייסיגר ויתרונות האפליקציה שלו.

שגיב פלייסיגר

אני רוצה לפתח אפליקציה חדשה, כיצד אני מתחיל?

מתחיל באפיון

ההתחלה היא החשובה ביותר, היא תקבע האם לאפליקציה שלכם יש הזדמנות להיות מוצלחת או שהיא עומדת להיות הכישלון הבא, אפיון הוא סופר קריטי ועדיף שתעשו אותו עם איש מקצוע, הרבה אנשים לפעמים הולכים אל שגיב פלייסיגר רק בשביל לקבל חוו"ד על אפליקציה וכמובן לבדוק האם הרעיון הזה בכלל קיים בשוק, שגיב יודע כיצד להגיב לרעיון ויתן לכם תמיד את הדעה האובייקטיבית ביותר.

ממשיך באסטרטגיה

האסטרטגיה היא חלק בלתי נפרד מהאפיון, אבל היא לווא דווקא קשורה אליו, כאשר אתם בונים אסטרטגיה אתם יודעים בדיוק מה יהיה הטיימינג שלכם בכל רגע, ואם חרגתם מהטיימינג אז תמיד יש אפשרות לחזור אחורה וטיפה לאחר את הפרוייקט, סביר להניח שבעזרת אסטרטגיה טובה תינתן לכם האופציה להמשיך להתקדמות הביצוע – שזה מוביל אותנו אל הדבר הבא.

מתקדם לביצוע

אתם חייבים ללמוד כיצד להתקדם לביצוע על הצד הטוב ביותר, ביצועיסטים כמו שגיב פלייסיגר עברו שנים רבות של למידה וניסיון בכדי להגיע לביצוע ברמה גבוהה, כמובן שצריך להיוולד עם יכולת של ביצוע, אבל בשביל לעשות את ההתקדמות המהירה ביותר חייב ללמוד מאנשים בתחום ולא להתבייש לשאול שאלות מביכות שיוציאו אתכם "לא מביני עניין".

מסיים בשיווק אגריסיבי

כל העבודה הקשה שלכם לא תהיה שווה כלום אם בסופו של דבר אף אחד לא משתמש באפליקציה שלכם! לכן, חשוב להבין ששיווק אגריסיבי זו לא מילה גסה, ממש "שטיפת מח" שיווקית, בעולם של היום אם אתה לא שם אתה פשוט לא קיים, לכן פלטפורמות כמו גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, לינקד אין וכמובן מדיות ורשתות חברתיות דומות יכולות בהחלט לעזור לכם לשווק את האפליקציה שלכם.

כאשר שואלים את שגיב פלייסיגר מה הוא ממליץ הוא תמיד אומר שהשילוב של הכל הוא הסוג להצלחה. שירות סופר אלקטריק מקצה לקצה במיוחד בשבילכם. 

אם אין לי תקציב לעשות שיווק אגרסיבי, מה עלי לעשות?

כיום קיימות שיטות רבות לשיווק האפליקציה שלכם, אל תפחדו ללכת על שיטות שהן לא בגדר ה"מיינסטרים" – הדבר הכי טוב שאתם תוכלו לעשות הוא לבדוק על מ-Mali list, על Telemarketing, ועל כל מני שיטות שמייצרות לידים קרים, אבל בשיטת חוק המספרים הגדולים.

אין ספק שהשילוב של השיטות הקרות וה"Old school" יביאו לכם בשורות, זה תמיד עובד! אבל חשוב מאוד שהאנשים שמטפלים לכם בשיווק עצמו ואלה שנמצאים מאחורי הקלעים יהיו אנשים ברמה גבוהה שאפשר לסמוך עליהם.

גם אם תשקיעו 200 אלף ש"ח בחודש אבל העובדים שמטפלים בציר השיווקי של העסק שלכם יהיו חובבנים, אתם לא תצליחו לגרום לאנשים להתעניין באפליקציה שלכם.

גם כאשר מדובר על שיווק קר ואפור של אפליקציות, שגיב פלייסיגר תמיד אומר ששווה לפעמים אפילו להשקיע פחות בתקציב הפרסום ויותר להתמקד על עובדים איכותיים.

לאחרונה יצא לשגיב לייעץ גם לאנשים שפתחו אפליקציות של שירותי חניה – שגיב אמר להם בדיוק מה לעשות בשביל שהאפליקציה שלהם תצליח וזה ללא ספק יצר בז משמעותי, בתוך מספר שבועות החנות שלהם זנקה במכירות של 20% וזה פשוט שבר את כללי המשחק.

אף אחד מבעלי החברה לא האמין למראה עיניו כאשר הוא קם בבוקר יום אחד וראה שיש כל כך הרבה מכירות, לעיתים כאשר אנחנו לא מאמינים במשהו או במישהו ואז אנחנו רואים לנגד עיננו שהוא עשה עבודה טובה, זה אחד הדברים הכי משמחים שיכולים לקרות לנו.

שגיב פלייסיגר ושירותי סופר אלקטריק פתחו את Fixy – הדבר הבא בעולם בעלי המקצוע.

פיקסי היא ללא ספק הדבר הכי חם בחנות האפליקציות כרגע בארץ, השירות מאפשר מכל אחד שרוצה להזמין בעל מקצוע בכל תחום ליהנות משירות מהיר ואינטואטיבי ללא כל בעיה!

אילו בעלי מקצוע יש בתוך פיקסי?

  • אנשי הדברה
  • משפצי בתים
  • שירותי חניה
  • קבלנים
  • אינסטלטורים
  • הנדי מן ו-הנדי וומן
  • קבלני בניין
  • בוני בריכות

ובעצם כל איש מקצוע שיכול לתת שירות ועבר סינון מקפיד מאוד מהצוות המקצועי של פיקסי אשר נבחר בפינצטה בשביל לאפשר לכם לקבל את השירות הטוב ביותר.

שירות סופר אלקטריק תחת שגיב פלייסיגר הוא שירות מקצועי, אדיב ובמחירים הגונים ומשתלמים. 

בשביל שתוכלו ליהנות מהאפליקציה הזאת כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לאפ סטור ופשוט להוריד אותה, אנו בטוחים שאפילו אינכם זקוקים למדריך הפעלה, פשוט להוריד—> לפתוח—> ולתפעל.