ד"ר יורם דובובסקי – יועץ אסטרטגי

כיום הרבה מאוד עסקים לא יודעים כיצד להתחיל את החיים העסקיים שלהם! בין אם מדובר על עסק חדש או עסק ישן, אנחנו תמיד חושבים שכאשר אנחנו נמצא את המנטרה הנכונה לביזנס שלנו הכל יהיה בסדר, וזה ממש לא ככה!

כמעט 80% מכל העסקים החדשים שנפתחים מדי שנה ייסגרו בשנה הראשונה שהם נפתחים, הסיבה לכך היא בעיקר בגלל שיש הרבה מאוד קושי כלכלי בישראל, לעומת ארצות כמו גרמניה, ארה"ב, סין ואפילו מדינות יותר חלשות בדרום ומרכז אמריקה.

ד"ר יורם דובובסקי הוא יועץ עסקי, שיווקי, כלכלי ואסטרטגי אשר נמצא כבר שנים רבות בשוק הישראלי ויודע לתת מענה עבור מגוון רחב של לקוחות מכל הסוגים.

יורם דובובסקי

קצת על ד"ר יורם דובובסקי – האיש ששינה את פני החשיבה העסקית בישראל.

כיום יש המון יועצים עסקיים, ואפילו חברות שלמות שמתיימרות להיות מוקדים לעסקים אשר נמצאים בקשיים כלכליים, אותם העסקים לפעמים לא יודעים כיצד לשרוד את חייהם העסקיים ובוחרים לתת ניסיון אחרון וליצור קשר עם אותם החברות.

אז למה דווקא יורם דובובסקי ולא חברות ייעוץ אחרות? או יותר נכון, למה ללכת אל אדם פרטי?

כאשר אנחנו הולכים אל איש אסטרטגי פרטי אז זה פשוט יותר אישי, השירות הוא יותר "בוטיק" וזה ללא ספק אחד הדברים הכי טובים שאתם  יכולים לעשות לעסק שלכם.

בין אם אתם פיצרייה, מכבסה, או אפילו חברת הייטק, כאשר אתם מקבלים שירות אצל מישהו שהוא One man show  אז זה הרבה יותר טוב מכל דבר אחר.

היתרונות תמיד יעלו על החסרונות כאשר עושים ייעוץ אצל יורם דובובסקי

אין ספק, ישנם הרבה מאוד יתרונות כאשר הולכים לחברה של ייעוץ עסקי.

  • יש שם הרבה מאוד אנשי מקצוע אשר יכולים לתת הכוונה אחרת
  • יש שם מסלול שלעיתים יותר מסודר מאשר מסלולים אחרים
  • קיימים פרוטוקולים ברורים שלעיתים עושים את העבודה קלה יותר
  • בדרך כלל המחירים יהיו נמוכים יותר מאשר ללכת אל יועץ שהוא one man show

בדקו עוד על יורם דובובסקי באיפ"א בלינק המסומן.

בסופו של דבר – אתה זה שקובע.

אם אתם מעוניין לתת לעסק שלך מקפצה חדשה, לפני שאתה מרים ידיים – חשוב מאוד שתעשה את הצעדים הנכונים בשביל להבטיח שההצלחה העסקית שלך לא תאחר לבוא! תדבר עוד היום עם יורם דובובסקי ותקבל את כל הפרטים שאתה צריך בשביל להתחיל דרך חדשה.

אם יש לך שאלות נוספות על ד"ר יורם דובובסקי אתה יכול ליצור קשר באתר הבית שלו.